تاثیر گذاری کوید -۱۹ بر نرخ وام مسکن درامریکا

امروزیکی از پیامدهای کوید ۱۹ که در چند ماهه گذشته  بر وام مسکن اثر گذاشته است را باهم بررسی می کنیم.

 زمانی که رکود اقتصادی پیش می آید همواره  بحث های  زیادی درمورد قیمت مسکن و یا تغییرات نرخ بهره  وامهای املاک  مطرح  میشود و اکثر افراد  این تغییرات را روزانه دنبال میکنند  تا با آگاهی بیشتری  جهت خرید و یا فروش ملک خود اقدام نمایند.

نرخ بهره  وام املاک در امریکا اکنون به پایین ترین نرخ در کل تاریخ  خود رسیده است. نرخ بهره وام ثابت سی ساله به طور میانگین در حدود ۳.۲۳% تا انتهای ماه آپریل میباشد که درمقایسه با نرخ تقریبی بهره بانکی  ۴.۱۴% در سال گذشته،  میتوان افت نرخ را به راحتی مشاهده نمود.   نرخ بهره وام ثابت ۱۵ ساله هم اکنون به حدود ۲.۷۷% رسیده است.

بعضی از اقتصاد دانان  بر این باورند که این نرخ ممکن است به پایین تر از نرخ فعلی هم  برسد و ادامه این کاهش  بستگی به ادامه و گسترش کوید ۱۹و تاثیرات ان بر اقتصاد کشور و دنیا دارد. با توجه به پایین بودن نرخ بهره ها، پیش بینی میشود خرید ملک و زمین و سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در این زمان  و فروش ان بعدازپایان رکود اقتصادی بسیار سودده میباشد.

 با سرمایه گذاری در پروژهای ساختمانی گروه مشاورین امین والی میتوانید علاوه  بر شراکت در اصل زمین و ساخت  از سوددهی بالا بهره مند شوید.

 گروه مشاورین امین والی سعی  دارد تا بتواند با در اختیار قراددادن اطلاعات دقیق و جامع شما را درامرسرمایه گذاری در املاک و مستغلات و یا خرید و فروش ملک دراین دوران همراهی نماید.

لطفآ جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره باشماره تماس : (امین والی۳۱۰۹۲۵۳۸۷۸)ویاازطریق اینستگرام( امین والی )

یافیسبوک ( امین والی ) باماتماس حاصل بفرمایید.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s